Меню
Ваша корзина
2080 Dental Clinic

Марка: 2080 Dental Clinic
Освіжаюча зубна паста Fresh up - ідеальний засіб для щоденного догляду за порожниною рота. Вона сприяє максимальному очищенню зубів від забруднень і нальоту, надовго забезпечує свіжість подиху, відбілює зубну емаль.Паста є прекрасним профілактичним засобом, що перешкоджає розвитку пародонтозу і ..
53 грн
(0 Відгука)
Марка: 2080 Dental Clinic
З пастою Dental clinic 2080 Cheong-en-cha-Ryu toothpaste має смак м'яти і цілющих трав. Паста з вітамінами, екстрактами червоного чаю і іншими корисними, натуральними компонентами забезпечує відмінне очищення зубів навіть від стійкого нальоту і попереджає появі зубного каменю, служить профілакти..
70 грн
(0 Відгука)
Марка: 2080 Dental Clinic
Щоб забезпечити порожнині рота належний догляд, скористайтеся зубною пастою Herb & Bio Salt. Вона підходить для щоденного використання всією родиною, нею можна чистити зуби навіть діткам від двох років. Досконально очищає поверхню зубів, підтримує відчуття чистоти і свіжості протягом тривало..
70 грн
(0 Відгука)
Марка: 2080 Dental Clinic
Зубна паста Dental Clinic 2080 Mountain Salt на основі екологічно чистої гімалайської солі. На 96,1% складається з натуральних інгредієнтів. Не містить 7 небезпечних речовин. Забезпечує профілактику утворення карієсу, освіжає подих, підтримує здоров'я і молодість ясен. Паста освіжає подих, зах..
75 грн
(1 Відгука)
Марка: 2080 Dental Clinic
Антибактеріальна зубна паста Dental Clinic 2080 K Gingivalis Original містить потужний лікувальний екстракт гінкго білоба (Ginkgo Biloba), який пригнічує розвиток бактерії P. gingivalis (гінгіваліс).Бактерія P. gingivalis є основним збудником пародонтальної інфекції, проявляється руйнуванням кіст..
75 грн
(1 Відгука)
Марка: 2080 Dental Clinic
М'ятна зубна паста з середнім ступенем абразивності Dental clinic 2080 PRO CLINIC toothpaste якісно очищає зуби, робить дихання свіжим на багато годин, служить надійною профілактикою карієсу, доглядає за емаллю і яснами, а також запобігає утворенню зубного каменю і інших проблем з зубами.Паста з ..
75 грн
(0 Відгука)
Марка: 2080 Dental Clinic
Незважаючи на високий рівень очищення зубів, паста безпечна для емалі і не стирає її при тривалому застосуванні. Комплекс активних компонентів ретельно підібраний з турботою про здоров'я кожного члена сім'ї, а користуватися засобом можна вже з 6-річного віку.Паста має легку гелеобразну консистенц..
75 грн
(2 Відгука)
Марка: 2080 Dental Clinic
Зубна паста на основі екологічно чистої гімалайської солі. На 96,2% складається з натуральних інгредієнтів. Не містить 7 небезпечних речовин. Забезпечує профілактику утворення карієсу, освіжає подих, підтримує здоров'я і молодість ясен. Паста має м'який м'ятний смак...
75 грн
(0 Відгука)
Марка: 2080 Dental Clinic
Гелева м'ятна зубна паста Dental clinic 2080 PRO MILD toothpaste ідеально підходить для догляду за зубами з підвищеною чутливістю. Забезпечує свіжість подиху, м'яко і дієво очищає наліт, служить надійною профілактикою карієсу та інших захворювань зубів.Дбайливе очищення емалі відбувається за раху..
75 грн
(0 Відгука)
Показано з 1 по 9 з 9 (усього 1 страниць)

Завдяки входять до складу вітамінів і натуральним екстрактів трав, зубні пасти Dental Clinic 2080 мають антибактеріальні та лікувально-профілактичними властивості. Допомагають зберегти здоров'я і молодість ясен, забезпечують профілактику утворення карієсу і зубного каменю. Всі зубні пасти Dental Clinic 2080 виготовлені на основі сучасного високоякісного абразиву діоксиду кремнію (силики), який дбайливо очищає поверхню зубів, що не стираючи емаль.